Terminarz

Drużyna: Łysica Bodzentyn

Sezon: Sezon 2022-2023

Liga: Liga Okręgowa

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 : 0 OKS Opatów
GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 3 PIASKOWIANKA Piaski
POLONIA BIAŁOGON Kielce 1 : 1 SPARTA Dwikozy
ARKA Pawłów 5 : 0 PIAST Stopnica
ŚWIT Ćmielów 2 : 1 KS HETMAN Włoszczowa
UNIA Sędziszów 7 : 2 GKS BUCOVIA Bukowa
NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 0 WICHER Miedziana Góra

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
PIASKOWIANKA Piaski 3 : 2 ARKA Pawłów
KS HETMAN Włoszczowa 4 : 1 GKS BUCOVIA Bukowa
WICHER Miedziana Góra 2 : 2 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
UNIA Sędziszów 4 : 0 POLONIA BIAŁOGON Kielce
SPARTA Dwikozy 0 : 0 GKS GRÓD Ćmińsk
ZENIT Chmielnik 0 : 5 NAPRZÓD Jędrzejów
OKS Opatów 0 : 1 ŚWIT Ćmielów

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
ŚWIT Ćmielów 2 : 2 WICHER Miedziana Góra
GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 2 UNIA Sędziszów
PIAST Stopnica 0 : 6 PIASKOWIANKA Piaski
ARKA Pawłów 1 : 0 SPARTA Dwikozy
POLONIA BIAŁOGON Kielce 0 : 2 KS HETMAN Włoszczowa
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 : 0 ZENIT Chmielnik
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 4 OKS Opatów

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
OKS Opatów 1 : 1 POLONIA BIAŁOGON Kielce
WICHER Miedziana Góra 1 : 0 GKS BUCOVIA Bukowa
ZENIT Chmielnik 0 : 0 ŚWIT Ćmielów
KS HETMAN Włoszczowa 1 : 2 GKS GRÓD Ćmińsk
UNIA Sędziszów 3 : 3 ARKA Pawłów
SPARTA Dwikozy 0 : 0 PIAST Stopnica
NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 0 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
ŚWIT Ćmielów 4 : 0 NAPRZÓD Jędrzejów
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 3 ZENIT Chmielnik
POLONIA BIAŁOGON Kielce 3 : 0 WICHER Miedziana Góra
GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 1 OKS Opatów
PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 SPARTA Dwikozy
ARKA Pawłów 2 : 2 KS HETMAN Włoszczowa
PIAST Stopnica 0 : 1 UNIA Sędziszów

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 0 : 2 ŚWIT Ćmielów
KS HETMAN Włoszczowa 4 : 0 PIAST Stopnica
UNIA Sędziszów 3 : 3 PIASKOWIANKA Piaski
ZENIT Chmielnik 3 : 1 POLONIA BIAŁOGON Kielce
OKS Opatów 0 : 2 ARKA Pawłów
WICHER Miedziana Góra 3 : 4 GKS GRÓD Ćmińsk
NAPRZÓD Jędrzejów 4 : 2 GKS BUCOVIA Bukowa

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
ARKA Pawłów 0 : 1 WICHER Miedziana Góra
GKS GRÓD Ćmińsk 3 : 1 ZENIT Chmielnik
PIAST Stopnica 2 : 1 OKS Opatów
POLONIA BIAŁOGON Kielce 0 : 3 NAPRZÓD Jędrzejów
GKS BUCOVIA Bukowa 5 : 4 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
SPARTA Dwikozy 1 : 1 UNIA Sędziszów
PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 KS HETMAN Włoszczowa

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
ZENIT Chmielnik 0 : 0 ARKA Pawłów
NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 6 GKS GRÓD Ćmińsk
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 3 POLONIA BIAŁOGON Kielce
ŚWIT Ćmielów 2 : 1 GKS BUCOVIA Bukowa
WICHER Miedziana Góra 3 : 1 PIAST Stopnica
OKS Opatów 0 : 2 PIASKOWIANKA Piaski
KS HETMAN Włoszczowa 4 : 0 SPARTA Dwikozy

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
ARKA Pawłów 2 : 2 NAPRZÓD Jędrzejów
PIAST Stopnica 2 : 0 ZENIT Chmielnik
UNIA Sędziszów 0 : 1 KS HETMAN Włoszczowa
SPARTA Dwikozy 2 : 1 OKS Opatów
PIASKOWIANKA Piaski 2 : 0 WICHER Miedziana Góra
POLONIA BIAŁOGON Kielce 3 : 1 ŚWIT Ćmielów
GKS GRÓD Ćmińsk 4 : 0 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
OKS Opatów 2 : 3 UNIA Sędziszów
WICHER Miedziana Góra 0 : 1 SPARTA Dwikozy
ZENIT Chmielnik 1 : 4 PIASKOWIANKA Piaski
NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 0 PIAST Stopnica
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 0 : 2 ARKA Pawłów
ŚWIT Ćmielów 1 : 2 GKS GRÓD Ćmińsk
GKS BUCOVIA Bukowa 2 : 3 POLONIA BIAŁOGON Kielce

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
UNIA Sędziszów 2 : 1 WICHER Miedziana Góra
GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 0 GKS BUCOVIA Bukowa
ARKA Pawłów 0 : 0 ŚWIT Ćmielów
SPARTA Dwikozy 2 : 0 ZENIT Chmielnik
PIASKOWIANKA Piaski 2 : 1 NAPRZÓD Jędrzejów
PIAST Stopnica 1 : 1 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
KS HETMAN Włoszczowa 0 : 0 OKS Opatów

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
ŚWIT Ćmielów 0 : 0 PIAST Stopnica
WICHER Miedziana Góra 0 : 2 KS HETMAN Włoszczowa
POLONIA BIAŁOGON Kielce 0 : 2 GKS GRÓD Ćmińsk
ZENIT Chmielnik 2 : 0 UNIA Sędziszów
NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 1 SPARTA Dwikozy
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 1 PIASKOWIANKA Piaski
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 5 ARKA Pawłów

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
PIASKOWIANKA Piaski 3 : 1 ŚWIT Ćmielów
ARKA Pawłów 2 : 2 POLONIA BIAŁOGON Kielce
SPARTA Dwikozy 3 : 2 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
KS HETMAN Włoszczowa 3 : 0 ZENIT Chmielnik
UNIA Sędziszów 7 : 0 NAPRZÓD Jędrzejów
OKS Opatów 0 : 4 WICHER Miedziana Góra
PIAST Stopnica 1 : 0 GKS BUCOVIA Bukowa

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 4 PIASKOWIANKA Piaski
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 3 UNIA Sędziszów
ŚWIT Ćmielów 0 : 2 SPARTA Dwikozy
POLONIA BIAŁOGON Kielce 1 : 1 PIAST Stopnica
GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 1 ARKA Pawłów
ZENIT Chmielnik 1 : 1 OKS Opatów
NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 2 KS HETMAN Włoszczowa

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
SPARTA Dwikozy 7 : 3 GKS BUCOVIA Bukowa
KS HETMAN Włoszczowa 2 : 1 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
UNIA Sędziszów 3 : 1 ŚWIT Ćmielów
WICHER Miedziana Góra 3 : 1 ZENIT Chmielnik
OKS Opatów 0 : 0 NAPRZÓD Jędrzejów
PIAST Stopnica 0 : 4 GKS GRÓD Ćmińsk
PIASKOWIANKA Piaski 2 : 1 POLONIA BIAŁOGON Kielce

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 59

Liczba odwiedzin łącznie: 70057

Statystyki Szczegółowe

Spotkania

Tabela

Łysica Bodzentyn

Sezon: Sezon 2022-2023

Liga Okręgowa

LikeBox

Terminarz

Łysica Bodzentyn

Kolejka: 15

SPARTA Dwikozy  7 : GKS BUCOVIA Bukowa
KS HETMAN Włoszczowa  2 : KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
UNIA Sędziszów  3 : ŚWIT Ćmielów
WICHER Miedziana Góra  3 : ZENIT Chmielnik
OKS Opatów  0 : NAPRZÓD Jędrzejów
PIAST Stopnica  0 : GKS GRÓD Ćmińsk
PIASKOWIANKA Piaski  2 : POLONIA BIAŁOGON Kielce

Kalendarium

2022-12-02
piątek

Michał Nowak
2022-12-04
niedziela

Kuba Wojtachnio
2022-12-10
sobota

Alan Sadłos
2022-12-11
niedziela

Damian Kózka
2022-12-14
środa

Kryspin Kutera
2022-12-26
poniedziałek

Marcin Danielski

Ostatnia galeria