Terminarz

Drużyna: Łysica Bodzentyn

Sezon: Sezon 2022-2023

Liga: Liga Okręgowa

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 : 0 OKS Opatów
GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 3 PIASKOWIANKA Piaski
POLONIA BIAŁOGON Kielce 1 : 1 SPARTA Dwikozy
ARKA Pawłów 5 : 0 PIAST Stopnica
ŚWIT Ćmielów 2 : 1 KS HETMAN Włoszczowa
UNIA Sędziszów 7 : 2 GKS BUCOVIA Bukowa
NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 0 WICHER Miedziana Góra

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
KS HETMAN Włoszczowa 4 : 1 GKS BUCOVIA Bukowa
PIASKOWIANKA Piaski 3 : 2 ARKA Pawłów
WICHER Miedziana Góra 2 : 2 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
UNIA Sędziszów 4 : 0 POLONIA BIAŁOGON Kielce
SPARTA Dwikozy 0 : 0 GKS GRÓD Ćmińsk
ZENIT Chmielnik 0 : 5 NAPRZÓD Jędrzejów
OKS Opatów 0 : 1 ŚWIT Ćmielów

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
ŚWIT Ćmielów 2 : 2 WICHER Miedziana Góra
GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 2 UNIA Sędziszów
PIAST Stopnica 0 : 6 PIASKOWIANKA Piaski
ARKA Pawłów 1 : 0 SPARTA Dwikozy
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 4 OKS Opatów
POLONIA BIAŁOGON Kielce 0 : 2 KS HETMAN Włoszczowa
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 : 0 ZENIT Chmielnik

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
OKS Opatów 1 : 1 POLONIA BIAŁOGON Kielce
WICHER Miedziana Góra 1 : 0 GKS BUCOVIA Bukowa
SPARTA Dwikozy 0 : 0 PIAST Stopnica
UNIA Sędziszów 3 : 3 ARKA Pawłów
NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 0 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
KS HETMAN Włoszczowa 1 : 2 GKS GRÓD Ćmińsk
ZENIT Chmielnik 0 : 0 ŚWIT Ćmielów

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 1 OKS Opatów
PIASKOWIANKA Piaski 3 : 0 SPARTA Dwikozy
ARKA Pawłów 2 : 2 KS HETMAN Włoszczowa
POLONIA BIAŁOGON Kielce 3 : 0 WICHER Miedziana Góra
ŚWIT Ćmielów 4 : 0 NAPRZÓD Jędrzejów
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 3 ZENIT Chmielnik
PIAST Stopnica 0 : 1 UNIA Sędziszów

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
UNIA Sędziszów 3 : 3 PIASKOWIANKA Piaski
KS HETMAN Włoszczowa 4 : 0 PIAST Stopnica
NAPRZÓD Jędrzejów 4 : 2 GKS BUCOVIA Bukowa
OKS Opatów 0 : 2 ARKA Pawłów
ZENIT Chmielnik 3 : 1 POLONIA BIAŁOGON Kielce
WICHER Miedziana Góra 3 : 4 GKS GRÓD Ćmińsk
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 0 : 2 ŚWIT Ćmielów

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
PIAST Stopnica 2 : 1 OKS Opatów
PIASKOWIANKA Piaski 1 : 1 KS HETMAN Włoszczowa
ARKA Pawłów 0 : 1 WICHER Miedziana Góra
GKS BUCOVIA Bukowa 5 : 4 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
POLONIA BIAŁOGON Kielce 0 : 3 NAPRZÓD Jędrzejów
GKS GRÓD Ćmińsk 3 : 1 ZENIT Chmielnik
SPARTA Dwikozy 1 : 1 UNIA Sędziszów

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
OKS Opatów 0 : 2 PIASKOWIANKA Piaski
KS HETMAN Włoszczowa 4 : 0 SPARTA Dwikozy
WICHER Miedziana Góra 3 : 1 PIAST Stopnica
ŚWIT Ćmielów 2 : 1 GKS BUCOVIA Bukowa
ZENIT Chmielnik 0 : 0 ARKA Pawłów
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 3 POLONIA BIAŁOGON Kielce
NAPRZÓD Jędrzejów 0 : 6 GKS GRÓD Ćmińsk

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
SPARTA Dwikozy 2 : 1 OKS Opatów
UNIA Sędziszów 0 : 1 KS HETMAN Włoszczowa
PIASKOWIANKA Piaski 2 : 0 WICHER Miedziana Góra
GKS GRÓD Ćmińsk 4 : 0 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
ARKA Pawłów 2 : 2 NAPRZÓD Jędrzejów
POLONIA BIAŁOGON Kielce 3 : 1 ŚWIT Ćmielów
PIAST Stopnica 2 : 0 ZENIT Chmielnik

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
ZENIT Chmielnik 1 : 4 PIASKOWIANKA Piaski
WICHER Miedziana Góra 0 : 1 SPARTA Dwikozy
NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 0 PIAST Stopnica
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 0 : 2 ARKA Pawłów
GKS BUCOVIA Bukowa 2 : 3 POLONIA BIAŁOGON Kielce
ŚWIT Ćmielów 1 : 2 GKS GRÓD Ćmińsk
OKS Opatów 2 : 3 UNIA Sędziszów

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
KS HETMAN Włoszczowa 0 : 0 OKS Opatów
GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 0 GKS BUCOVIA Bukowa
UNIA Sędziszów 2 : 1 WICHER Miedziana Góra
PIAST Stopnica 1 : 1 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
PIASKOWIANKA Piaski 2 : 1 NAPRZÓD Jędrzejów
ARKA Pawłów 0 : 0 ŚWIT Ćmielów
SPARTA Dwikozy 2 : 0 ZENIT Chmielnik

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 1 PIASKOWIANKA Piaski
NAPRZÓD Jędrzejów 2 : 1 SPARTA Dwikozy
ŚWIT Ćmielów 0 : 0 PIAST Stopnica
WICHER Miedziana Góra 0 : 2 KS HETMAN Włoszczowa
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 5 ARKA Pawłów
POLONIA BIAŁOGON Kielce 0 : 2 GKS GRÓD Ćmińsk
ZENIT Chmielnik 2 : 0 UNIA Sędziszów

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
PIAST Stopnica 1 : 0 GKS BUCOVIA Bukowa
OKS Opatów 0 : 4 WICHER Miedziana Góra
SPARTA Dwikozy 3 : 2 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
ARKA Pawłów 2 : 2 POLONIA BIAŁOGON Kielce
UNIA Sędziszów 7 : 0 NAPRZÓD Jędrzejów
PIASKOWIANKA Piaski 3 : 1 ŚWIT Ćmielów
KS HETMAN Włoszczowa 3 : 0 ZENIT Chmielnik

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
ZENIT Chmielnik 1 : 1 OKS Opatów
GKS BUCOVIA Bukowa 1 : 4 PIASKOWIANKA Piaski
ŚWIT Ćmielów 0 : 2 SPARTA Dwikozy
POLONIA BIAŁOGON Kielce 1 : 1 PIAST Stopnica
NAPRZÓD Jędrzejów 1 : 2 KS HETMAN Włoszczowa
GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 1 ARKA Pawłów
KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 : 3 UNIA Sędziszów

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
SPARTA Dwikozy 7 : 3 GKS BUCOVIA Bukowa
KS HETMAN Włoszczowa 2 : 1 KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
PIASKOWIANKA Piaski 2 : 1 POLONIA BIAŁOGON Kielce
PIAST Stopnica 0 : 4 GKS GRÓD Ćmińsk
OKS Opatów 0 : 0 NAPRZÓD Jędrzejów
UNIA Sędziszów 3 : 1 ŚWIT Ćmielów
WICHER Miedziana Góra 3 : 1 ZENIT Chmielnik

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 0

Liczba odwiedzin łącznie: 74432

Statystyki Szczegółowe

Spotkania

Tabela

Łysica Bodzentyn

Sezon: Sezon 2022-2023

Liga Okręgowa

LikeBox

Terminarz

Łysica Bodzentyn

Kolejka: 15

SPARTA Dwikozy  7 : GKS BUCOVIA Bukowa
KS HETMAN Włoszczowa  2 : KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
UNIA Sędziszów  3 : ŚWIT Ćmielów
WICHER Miedziana Góra  3 : ZENIT Chmielnik
OKS Opatów  0 : NAPRZÓD Jędrzejów
PIAST Stopnica  0 : GKS GRÓD Ćmińsk
PIASKOWIANKA Piaski  2 : POLONIA BIAŁOGON Kielce

Kalendarium

Ostatnia galeria