2022-05-20 21:46  -  Łysica Bodzentyn

Zapowiedź bodzentyńskich spotkań ligowych

Zapowiedź bodzentyńskich spotkań ligowych

W najbliższy weekend zostaną rozegrane mecze mistrzowskie w poszczególnych rozgrywkach piłkarskich, gdzie i z kim zmierzą się nasze drużyny dowiecie się z poniższego artykułu.


W sobotę zostaną rozegrane dwa spotkania z udziałem naszych drużyn a dwa kolejne w niedzielę.
Pierwsi na boisku pojawią się Juniorzy Młodsi. Rywalem podopiecznych Jarosława Szczurka będzie zespół Cukrownika Włostów. W pierwszym starciu tych zespołów górą okazali się nasi chłopcy wygrywając 4:5. Początek spotkania o godzinie 10:00 na stadionie przy ulicy Wolności 4.
Po tym spotkaniu na boisko wybiegnie drużyna Młodzika Młodszego prowadzona przez duet trenerski Rzadkowski - Dąbrowski. Bodzentyńskie młode lwy podejmą w meczu szlagierowym drużynę KSZO III Ostrowiec z którą walczą o bezpośredni awans do Świętokrzyskiej Ligi Młodzików Młodszych. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30.

Jeśli chodzi o pojedynki niedzielne to pierwszy odbędzie się w Stykowie gdzie miejscowy Wodnik podejmie podopieczne Mirosława Rubinkiewicza. Po zwycięstwie w Ćmielowie bodzentyńskie młode lwice będą ponownie chciały zapunktować i tym samym gonić czołówkę tabeli do której aż tak dużej straty nie mają. Początek starcia o godzinie 14:00

Ostatnim weekendowym akcentem będzie mecz o mistrzostwo IV Ligi Świętokrzyskiej który odbędzie się w Morawicy gdzie po punkty ligowe udadzą się podopieczni Kacpra Derenia. Łysica potrzebuje punktów jak tlenu i w meczu z miejscową Moravią będzie chciała sprawić niespodziankę i powalczyć o całą pulę. Remis w obecnej sytuacji nie daje zbyt wiele zwłaszcza że przed Łysicą starcia ze Starem, Granatem, Nowinami, GKS-em Rudki oraz Neptunem Końskie.
Limit porażek już się wyczerpał i każda następna znacznie przybliży bodzentynian do spadku z IV Ligi. Początek spotkania o godzinie 17:00