2022-05-06 09:49  -  Łysica Bodzentyn

Młodzież zagra w sobotę

Młodzież zagra w sobotę

Dzień wcześniej bo w sobotę swoje spotkania ligowe rozegra nasza bodzentyńska młodzież. Dwie drużyny udadzą się na wyjazd jedna zagra u siebie. Kto zagra z kim i gdzie dowiecie się z poniższego artykułu.


Na stadionie przy ulicy Wolności 4 w nadchodzący weekend zostanie rozegrane jedno spotkanie. Rozegra je żeńska drużyna młodzików młodszych która zmierzy się z KSZO III Ostrowiec Świętokrzyski. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

O tej samej godzinie tyle że w Jacentowie swój mecz rozegrają Juniorzy Młodsi których podejmie miejscowy Marol. Faworytem są podopieczni Jarosława Szczurka którzy w ostatniej kolejce ligowe w spotkaniu na szczycie ulegli nieznacznie drużynie Sparty Dwikozy i po 5 kolejkach zajmują drugą lokatę.

Ostatnią drużyna która zaprezentuje się na murawie jest drużyna prowadzona przez duet trenerski Rzadkowski-Dąbrowski. Młodzi adepci futbolu po ligowe punkty udadzą się do Ćmielowa gdzie zmierzą się z miejscowym Świtem. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30. 
Za wszystkie młode bodzentyńskie lwy i lwice trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia w nadchodzacych spotkaniach.